Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Оперативна нарада

1dd16a982d5e17ee3817bad0588453df XL

 

18 лютого 2019 року у голови райдержадміністрації Юлії Гринчук відбулася оперативна нарада за участю заступника голови райдержадміністрації Андрія Розтоки, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Косюк, голови районної ради Тараса Щерблюка, керівників окремих установ, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації. Основна мета наради - оперативно про питання соціально-економічного розвитку району, планування роботи усіх структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень, підбиття підсумків їх діяльності  за тиждень, що минув, а також не лише обговорення важливих питань життєдіяльності органів виконавчої влади, пошук шляхів вирішення проблемних питань, а й пошук напрямків конструктивної співпраці тощо.

Про будівництво, реконструкцію, ремонт та  утримання в районі доріг місцевого значення присутніх проінформував Василь Басюк, завідувач сектору   розвитку інфраструктури, будівництва та туризму управління регіонального розвитку райдержадміністрації. Посадовець акцентував увагу на тому, що для проведення у 2019 році ремонтних робіт на дорогах місцевого значення та комунальних дорогах населених пунктів району сформовані та подані на погодження в обласну державну адміністрацію відповідні переліки доріг.

Перелік об'єктів, які підлягають першочерговому ремонту за кошти передбачені на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в області на 2019 рік по Горохівському району складається з 12 об’єктів  на загальні суму 5,650 млн. грн. В перелік включені дороги Марковичі - Скобелка – Бистровиця на 1млн. грн., Квасів - Охлопів – Сільце – 400 тис. грн., Липа-Богунівка-200 тис. грн., /Н-17/-Ярівка- Вільхівка- 500 тис. грн., Мирне-Софіївка – 200 тис. грн., Новостав -Смолява-Берестечко в с. Смолява /Т-03-02/ - 200 тис. грн., Журавники-Довгів-Марянівка-Цегів – 150 тис. грн., Ржищів - Бужани - Скригове - Диковини - Буркачі - Мерва - Кутрів – Берестечко – 500 тис. грн., /Т-03-02/ - Мар'янівка - Борочиче – Бужани – 500 тис. грн., Лобачівка-Диковини – 200 тис. грн., Угринів-Дубова Корчма – 1 млн. грн., /Н-17/-Звиняче – 800 тис. грн.

В обласну державну адміністрацію направлені також узгоджені пропозиції щодо капітального та поточного середнього ремонту доріг комунальної власності, для включення їх в Перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

По капітальному ремонту на суму 4748,204 тис. грн. включено капітальні ремонти вулиці Незалежності в с. Лобачівка на 1499,5 тис. грн., вулиці Центральна в с. Пустомити на 1084,704 тис. грн., вулиці Садова в с. Лемешів на 1082,0 тис. грн., вулиці Хорольського в с.Мирків  на 1082,0 тис. грн.

По поточному середньому ремонту на загальну суму 3165,469 тис. грн. включено 5 об’єктів, а саме поточний середній ремонт вул. Ігора Сливка в м.Горохів на 2386,469 тис. грн., поточний середній ремонт вул. Набережна в с.Ржищів - 199,5 тис. грн., поточний середній ремонт вул. Ювілейна в смт.Мар’янівка - 190,0 тис. грн., поточний середній ремонт вул. Центральна, Пришкільна в с.Печихвости – 199,5 тис. грн., поточний середній ремонт вул. в с.Скобелка – 190 тис. грн.

На завершення оперативної наради  керівники проінформували  про заплановані заходи на поточний тиждень. Заслухавши інформації посадовців, голова райдержадміністрації оцінила вжиті кожним відділом, управлінням заходи  щодо забезпечення роботи в правовому полі, виголосила також і низку зауважень та внесла ряд пропозицій. Намітивши шляхи вирішення  порушених питань,  посадовці отримали ряд завдань та доручень до виконання.

Відділ з питань внутрішньої політики, інформаційної діяльності та технологій апарату райдержадміністрації


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"