Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Наша слава козацькая не на папері писана…

DSC 0124

 

Із зустрічі делегацій Володимир-Волинського, Турійського, Горохівського районів у Берестечку з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні.

 

Численних гостей – перших посадових осіб трьох районів Романа Гука, Ольгу Черен і Тараса Щерблюка, сільських, селещних і міських голів, голів об’єднаних територіальних громад, старост, депутатів, помічника народного депутата України Сергія Мартиняка

Олександра Пизу, голову Горохівської райдержадміністрації Юлію Гринчук і радника голови райдержадміністрації Андрія Розтоку – гостинно зустрічала на майдані біля Свято-Троїцького собору Берестечківський міський голова Валентина Залевська, керівники підприємств, установ і організацій древнього містечка над Стиром. Розпочалася ця багатолюдна подія з екскурсії в Національний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви», що в селі Пляшева Радивилівського району сусідньої з Волинню Рівненської області. Його щорічно відвідують десятки тисяч екскурсантів із України та з-за кордону. Учасники зустрічі віддали шану загиблим героям, ознайомилися з експонатами музею, схилили голови перед останками жертв однієї з найзапекліших битв періоду Визвольної війни українського народу XVII століття від польсько-шляхетського поневолення.

 

Більше 367 років тому змовкли під Берестечком гармати. Але земля і досі зберігає сліди давно минулих подій. Велика кількість реліквій зібрана у виставкових залах музею. Саме завдяки титанічній праці видатного вченого – відомого українського археолога Ігоря Свєшнікова, нині можна уявити перебіг тих далеких історичних баталій.

 

Дехто з Володимир-Волинського і Турійського районів уперше побував у НІМЗ «Поле Берестецької битви». Вони були глибоко вражені мужністю війська Богдана Хмельницького, особливо безприкладною хоробрістю і патріотизмом останнього з 300 козаків, який до останнього подиху бився з ворогом, гордо відмовившись від обіцяного польським королем помилування.

 

Достойні спадкоємці козацької сили духу й безмежної любові до рідної України-неньки – герої Майдану та неоголошеної російсько-української війни на Донбасі, наші моряки, захоплені в полон у нападі на них ворожих кораблів у Керченській протоці. Вже потім, на урочистому засіданні в Берестечківському будинку культури, пам’ять загиблих новітніх лицарів бойової української звитяги було вшановано хвилиною мовчання. Народний аматорський гурт «Берест» (керівник Корінецький) приурочив героям пісню «Над землею туман», неповторне виконання якої глибоко зворушило серця.

 

У пролозі, зробленому до дійства ведучими – працівниками Горохівського РНД «Просвіта» Валентиною Гриб і Наталією Фіялкою, було сказано багато хороших слів про важливе значення місцевого самоврядування в нашому суспільстві, про самовідданість людей, які вважають найголовнішою справою свого життя – цю нелегку й відповідальну службу.

 

На правах господині й лідера місцевої територіальної громади гостей сердечно привітала з професійним святом Берестечківський міський голова Валентина Залевська. Були щирі взаємні віншування голів районних рад Тараса Щерблюка, Ольги Черен і Романа Гука. Володимир-Волинський, а також Турійський райони вже мають досвід в утворенні об’єднаних територіальних громад. Гості поділилися ним у своїх виступах, вручили пам’ятні подарунки Тарасу Щерблюку та Валентині Залевській, передали також сувеніри голові Горохівської райдержадміністрації Юлії Гринчук, яка у зв’язку з оперативною нарадою не змогла бути на зібранні в Берестечку.

 

Учасників зустрічі в містечку незламної козацької звитяги вітав від імені народного депутата України Сергія Мартиняка та від себе особисто його помічник Олександр Пиза. Він вручив активістам місцевого самоврядування всіх трьох районів Подяки та іменні подарунки Сергія Мартиняка. Одержала таку ж відзнаку народного депутата України й Валентина Залевська.

 

Із великим святковим концертом, головним режисером якого була начальник відділу культури Горохівської РДА Діна Колесник, виступили майстри сценічно-мистецької творчості Горохівського і Турійського районів.

Олег Дідик

 

На знімках: під час екскурсії в НІМЗ «Поле Берестецької битви» і дійства в Берестечку.

Фото автора

DSC 0114

DSC 0125

 

DSC 0148

 

DSC 0158

 

DSC 0159

 

DSC 0164

 

DSC 0167

 

DSC 0183

 

 


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"