Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Відзначили професійне свято працівники культури

 

IMG 1476

В кожної країни є свій найбільший скарб – духовний потенціал, яким володіє народ. Українська культура знана в усьому світі, враховуючи вагомий внесок працівників культури та майстрів народного мистецтва у відродження української національної культури, розвиток народної

творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність щорічно в листопаді відзначають Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. 

Це свято не тільки аматорів сцени, які присвятили себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу, а й усіх нас, адже ми всі носії культури, традицій, звичаїв.  Працю працівників культури, яка покликана дарувати радість кожній людині, збагачувати духовну скарбницю України, 8 листопада 2018 року в залі засідань районної ради на урочистостях було відзначено високими нагородами. Велика родина працівників галузі зібралися на святковий концерт з нагоди професійного свята «Хай наша пісенна криниця на щастя освячує всіх». Славних горохівських піснедарів, усіх митців, у чиїх серцях народжується культура і мистецтво, усіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу щиро вітали голова райдержадміністрації Юлія Гринчук, заступник голови районної ради Віталій Клемба, голова міської ради Віктор Годик. Вітаючи, Юлія Гринчук наголосила, що своєю наполегливою творчою працею, високим професіоналізмом ви звеличуєте рідний край, примножуєте його успіхи і досягнення, і головне – ви впевнено зберігаєте славу нашого пісенного краю, щедрого на прекрасні традиції національної культури, багатого на справжні скарби народних умільців, та висловила слова великої вдячності людям мистецтва за сумлінну працю, творчий внесок у збагачення духовної скарбниці краю, активну участь у районних та обласних заходах. Кращі працівники галузі нагороджені Почесними грамотами райдержадміністрації, районної та міської рад. По особливому тепло прозвучало  звернення до колег начальника відділу культури райдержадміністрації Діни Колесник, яка у своєму вітанні наголосила на те, яку велику роль у розвитку нашого суспільства відіграють працівники  культури, праця яких дарує оточуючим свято, зігріває серця, створює душевну гармонію. Вдячність лунала фанфарами почестей для ветеранів, які вже на заслуженому відпочинку та продовжують примножувати мистецьку славу Горохівщини. Цвіт духовності нашого району здоровили ведучі Валентина Гриб та Богдан Шкорупський. Промінь свічі пам’яті, сумна мелодія полинула до тих митців, імена яких незабутні талановитістю і добротою. З усіма-всіма, наче із живими, побачилися у відеосюжеті. Лейтмотивом цього злету творців прекрасного Діна Колесник обрала слова: «На мапі світу буде Україна, якщо культуру збереже народ». Українська пісня, неповторна чарівністю і наймудріша змістовністю, цього дня линула в дарунок професіоналам і аматорам художньої творчості Горохівщини.

Відділ з питань внутрішньої політики, інформаційної діяльності та технологій апарату райдержадміністрації

IMG 1477

IMG 1448

IMG 1488

IMG 1484

IMG 1500

IMG 1501

IMG 1503

IMG 1504

IMG 1509

IMG 1511

IMG 1514

IMG 1516

IMG 1519

IMG 1521

IMG 1524


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"