Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

У 2019 році в Києві планують провести Дні Волині

359402d85b12e3ee40371ccbe8534160 XL

 

Голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко зустрівся з головою «Волинського братства» Сергієм Шевчуком. Розмова та зустріч відбулися сьогодні, 25 жовтня 2018 року, в стінах найвищої адміністрації краю.

- Я представляю тут всіх волинян, які живуть в Києві і закордоном. Ми маємо міжнародний статус громадської організації «Волинське братство», адже маємо братчиків і в Австралії, і в Європі, і в Канаді, тепер вже і в Криму, - розповів Сергій Володимирович.

Голова ГО розповів про діяльність організації: там проводять майстер-класи, конкурси, видають книги. Одну з них Сергій Шевчук презентував Олександру Іллічу – «Президенти й дипломати волинського краю».

Ансамбль «Волиняни», яким опікується Братство, брали участь у фестивалях на Волині: співали на «Берегині» та першому всеукраїнському фестивалі повстанської пісні «За Україну! За її волю!».

«Волинське братство» Сергій Шевчук називає одним з найсильніших в Україні.

- Ми згуртовані, ми маємо де збиратися, маємо де проводити заходи. Нас слухають та чують в усьому світі. Ми відвідуємо музеї на Волині – Ігоря Стравінського, «Волинської ікони». Але хочеться робити ще більше», - зазначає активіст.

У 2019 році «Волинському братству» виповнюється 20 років. З нагоди ювілею громадська організація хоче провести Дні Волині в столиці. Зокрема, пропонують орендувати Київський оперний театр та запросити виступити Державний академічний Волинський народний хор, який, за словами Сергія Володимировича, є святом для столиці.

Олександр Савченко схвально відгукнувся про такі наміри та запевнив, що сприятиме культурному розвитку волинян у всіх куточках світу:

- Приємно, що Ви, Сергію Володимировичу, і мене вже зараховуєте до волинян. Ми і тут пробуємо щось робити, організовувати, зрушувати з місця культурну сферу. Разом з тим, маємо і проблеми: музей Лесі Українки в Колодяжному сиплеться, підвал затоплює, музей-скансен у Рожищі теж потребує вкладень. Тому будемо розробляти програму та працювати, - зазначив Олександр Ілліч.

А насамкінець, Сергій Шевчук запросив голову облдержадміністрації у світлицю «Волинського братства», аби познайомити його з видатними членами громадської організації та обговорити разом напрямки співпраці.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"