Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Свято добра і мудрості

IMG 0725

 

У пору золотої осені до тих, хто оре педагогічну ниву, засіваючи її добірними зернами розумного, доброго і вічного, приходить професійне свято – День працівників освіти.

Відтак, 3 жовтня 2018 року в залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди професійного свята вчителів. Представникам славного учительства було винесено на сцену велику корзину із запашними осінніми квітами.

Привітали освітян району голова райдержадміністрації Юлія Гринчук, заступник голови районної ради Віталій Клемба та висловили вдячність педагогам за невтомну працю, високу відповідальність і професіоналізм, за те, що багато років поспіль славлять Горохівський район вагомими здобутками та переконливими успіхами у навчанні та вихованні дітей. «Професія вчителя, наставника – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям та людяністю. Життя сучасного вчителя складне і водночас дуже цікаве. Інтелектуально-емоційний світ нашого сучасника, особливо юного, набуває нових, найтонших відтінків, мислення його нерідко видається дивним, вияв почуттів - незвичним. Все це вимагає від вас, педагогів, великої відповідальності, творчої праці, довготерпіння і мудрості. Той, хто зважується на це сподвижництво, має бути внутрішньо готовий до нього, до всіх труднощів, які неминуче очікують педагога на освітянській ниві.

IMG 0747

Висловлюємо вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Цими чудовими якостями ви щедро ділитеся з дітьми. Вам вірять, вас люблять і шанують» - наголошено в ході вітання.

Кращі працівники галузі отримали Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради.

IMG 0781

 

IMG 0782

 

IMG 0785

Слова глибокої шани адресували педагогам депутат районної ради Леонід Кравчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Білик, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки Євгенія Карп’як та інші. Урочистості та святковості додали вітальні слова учнів загальноосвітніх шкіл міста Горохова.

Завершилися урочистості величним концертом, який підготували учні та вчителі.

 

IMG 0745

 

IMG 0753

 

IMG 0757

 

 


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"