Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Відбулася виїзна нарада

865ec8e7f3d00886efb03860bb870b09 XL

3 липня2018 року у райдержадміністрації відбулася виїзна робоча нарада заступника голови облдержадміністрації Сергія Кошарука щодо проблемних питань децентралізації у с. Сільце Горохівського району.

В нараді взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Людмила Косюк, голова районної ради Тарас Щерблюк, заступник голови районної ради Віталій Клемба та ініціативна група жителів села Сільце.

Сергій Кошарук проінформував присутніх про положення та норми законодавства України щодо децентралізації. Посадовець наголосив, що це не єдиний випадок в Україні і необхідно вивчити це питання в правовому полі. Цим буде займатися юридична служба обласної ради.

IMG 0051

Висловили своє бачення з цього питання Горохівський міський, Мар’янівський селищний та Цегівський сільський голови. Ініціативна група з таким шляхом вирішення питання не погодилась.

Було прийнято рішення організувати спільну зустріч усіх зацікавлених сторін із депутатами Верховної Ради України, представниками обласної ради та облдержадміністрації для позитивного вирішення цього питання.      

Відділ з питань внутрішньої політики, інформаційної діяльності та технологій апарату райдержадміністрації


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"