Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Україно, символи твої пронесемо крізь віки!

IMG 0017

27 червня 2018 року Горохівщина велично відзначила День Конституції України. Засвідчити розуміння вагомості історичної дати, вписаної в історію держави 22 роки тому, жителі міста прийшли на урочистості, які відбулися в актовому залі центральної районної бібліотеки за участю в.о.голови, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Косюк.  Пройти кроки становлення атрибуту державності та основи суспільної єдності з допомогою книг запрошувала літературна виставка «Миті історії української незалежності».

Історію творення Конституції України у вітальному виступі переповів голова районної ради Тарас Щерблюк. У переповнений зал щиро линули передумані серцем і розумом його слова: «Прийняття Конституції стало одним з найважливіших етапів в історії України. Найвища юридична сила Конституції, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність —це фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу. Автори Конституції зуміли створити вітчизняне правове конституційне поле, суворо дотримуючись міжнародно-правових норм, враховуючи соціальні, національні, культурні та духовні інтереси громадян. Без перебільшення можна стверджувати, що усім, хто був причетний до обговорення Основного Закону, тоді вдалося головне: уперше в історії нашого Закону закріпити місцеве самоврядування як принцип народовладдя і право територіальної громади вирішувати справи місцевого значення під власну відповідальність. Нині ми переживаємо складний час, та незважаючи на все віримо, що демократичні засади, які були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави».

IMG 0037

 Учасники урочистих зборів шанобливо віддали данину пам’яті всім, хто жертовно жив і живе задля мирного майбутнього, поклали квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченку. Українолюбними мотивами свято оздобили аматори РНД «Просвіта», які подарували милозвучні лірично-патріотичні пісні і поезію та незабутні хвилини любові до прекрасного.

Відділ з питань внутрішньої політики, інформаційної діяльності та технологій апарату райдержадміністрації

IMG 0026

IMG 0027

IMG 0030

IMG 0034

IMG 0040

IMG 0042

IMG 0050


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"