Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Відбулись урочистості до Дня Державної служби

947fa496242fcb6114ad97c31ef90c63 XL


23 червня 2018 року
в залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби та 100-річчя започаткування державної служби в Україні, на які запрошені працівники органів виконавчої влади та ветерани державної служби.

Урочисті збори з нагоди Дня державної служби та 100-річчя започаткування державної служби в Україні відкриті – звучить  Державний  Гімн України. До вітального слова ведучі запросили в.о.голови, керівника апарату райдержадміністрації Людмилу Косюк, яка в ході виступу наголосила: «Саме 100 років тому, після обрання  Гетьманом Павла Скоропадського було закладено основи  сучасної державної служби в Україні, які ми маємо і до сьогодні. У 1918 році вперше в історії України, на законодавчому рівні були закріплені  засади функціонування інституту державної служби та статус державного службовця. Хотілося б сказати найщиріші слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь району. Упевнена, що запорукою успішного виконання намічених вами цілей є ваш професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід, які і надалі будуть служити на користь людям».

З вітальним словом виступив голова районної ради Тарас Щерблюк, який подякував за співпрацю, за неоціненний внесок у розбудову нинішньої державної служби, у соціально -економічний розвиток району.

Продовженням урочистої частини зібрання стара церемонія нагородження  почесними грамотами облдержадміністрації, райдержадміністрації та районної ради  з нагоди Дня державної служби та 100 – річчя започаткування державної служби в Україні, за багаторічну сумлінну працю в органах державної влади, високопрофесійне виконання службових обов’язків, активну громадянську позицію, участь у соціально-економічному та культурному розвитку району.

Добірку вітань  з Днем державної служби та з нагоди 100 річчя  започаткування державної служби в України  продовжили голова громадської ради при райдержадміністрації Людмила Бондар, керуючий Горохівським відділенням «Приватбанк» Олександр Піньковський, голова профспілки державних установ району Тетяна Карпук.

Щирими оплесками зал дякував усім  за  теплі слова вітань та  побажань. І знову звучить Гімн України. На цьому урочиста частина, присвячена Дню державної служби та 100-річчя започаткування державної служби в Україні завершена. А приємним продовженням свята для усіх присутніх  став  пісенний дарунок аматорів, учасників художньої самодіяльності  РНД «Просвіта».

По закінченню урочистостей відбулася зустріч в.о.голови, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Косюк з ветеранами державної служби, людьми, які присвятили значну частину свого життя такій нелегкій, але водночас поважній та почесній праці  в органах державної влади, адже саме вони  залишили для молодих державних службовців фундамент для майбутніх звершень. Зустріч відбулася в теплій атмосфері, щирій та наповненій спогадами про часи, коли були закладені підвалини нинішньої державної служби. Ветерани поділилися цікавими моментами зі своєї трудової діяльності, своїми пережитими труднощами та перемогами. Людмила Косюк  щиро подякувала ветеранам державної служби за їхню самовіддану працю.

Відділ з питань внутрішньої політики, інформаційної діяльності та технологій апарату райдержадміністрації

 


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"