Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Візит дружини Президента України Марини Порошенко на Волинь: ВІДКРИТО АКРЕДИТАЦІЮ ДЛЯ ЗМІ

26ca2786b6164b7d3d301f070be688b1 XL

Завтра, 21 лютого 2018 року, у Міжнародний день рідної мови на Волинь у рамках робочої поїздки прибуде дружина Президента України Марина Порошенко.

Перша леді разом із ліцеїстами Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні заповнять сторінки всеукраїнського проекту «Книга Миру».

Також Марина Порошенко та голова облдержадміністрації Володимир Гунчик підпишуть Меморандум про долучення області до національного проекту Благодійного Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

Окрім того, дружина Президента проведе нараду з головами районних рад, ОТГ та міськими головами щодо створення мережі Інклюзивно-ресурсних центрів Волинської області.

Засоби масової інформації запрошуються до висвітлення робочої поїздки на Волинь Марини Порошенко. Акредитація представників медіа обов’язкова та здійснюється за телефонами: 066-266-80-31 та 0332-77-81-50. Трансфер для журналістів із обмеженою кількістю місць.

Завершення акредитації –  о 16.002 0лютого 2018року.

Форма акредитації: ПІБ представника ЗМІ, повна назва медіа та посада, № посвідчення (або ж паспортні дані), дата народження, контактні дані – мобільний, електронна адреса.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"