Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

ВОЛИНЯН ПРОСЯТЬ ПОВІДОМЛЯТИ ПРО СТИХІЙНІ СМІТТЄЗВАЛИЩА

577b7a3d889d3 ec05974 screenshot 1Як повідомляється на сайті Волинської обласної ради, у Волинській області під сміттєзвалищами знаходяться близько 483 га земель, на яких накопичено  майже 3 млн.тонн сміття. Із 551 місць видалення відходів паспортизовано лише 22 % та 39% мають оформлені державні акти на земельні ділянки або договори оренди землі. Про це повідомив начальник управління екології та природних ресурсів ОДАД митро Новохацькийпід час звіту про діяльність очолюваної ним структури на засіданні комісії обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів.

"У 2017 році розглянуто та зареєстровано 157 декларацію про відходи та 5 реєстрових карток об’єктів утворення, оброблення та утилізації відходів.
Ведеться постійний моніторинг електронного сервісу «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ». В поточному році надійшло 40 звернень громадян щодо виявлення стихійних сміттєзвалищ, з них 8 знаходиться на виконанні, на решту звернень відредаговано та силами місцевих органів самоврядування сміттєзвалища ліквідовано", - розповівДмитро Новохацький.Він закликає волинян бутит більш активними та повідомляти про несанкціоновані смітники правоохоронцям та місцевим органам влади.

Чиновник пропонує активізувати діяльність щодо запровадження в побуті волинян  сортування сміття. Остаточно вирішити проблему відходів, на думку панаНовохацькогоможна, побудувавши в області сміттєпереробний комплекс.


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"