Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Нам в Україні жить - нам її творить

d2705135ce14664fdedefb552e120084 XL

22 січня 2018 рокув кінотеатрі «Волинь» відбувся вечір-триптих з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя пам’яті Героїв Крут за участю представників трудових колективі, студентської молоді, громадськості міста. Відкрили урочистості ведучі, працівники РНД «Просвіта» Валентина Гриб і Богдан Шкорупський. Від учасників заходу було покладено корзину квітів до Символічного Хреста – пам’ятника «Борцям за волю і незалежність України». В урочисто прибраному залі красувались державні символи України, а також була розгорнута книжкова виставка «І обнялися береги рідного краю». Учасники урочистого вечора вшанували пам’ять героїв, які в різні часи боролися за незалежність і соборність України.

 «Урочисте відзначення річниці історичної події дає нам нагоду віддати сьогодні шану величі того буремного часу, та не лише вклонитися світлій пам’яті людей, які творили Українську державу, а й відповідально душею і свідомістю прилучитися до славного і водночас неймовірно важкого минулого.Гортаючи сторінки української історії, можна впевнено говорити, що Акт Злуки для українського народу мав велике політичне та ідеологічне значення. Він став тим реальним фундаментом, на якому згодом постала молода незалежна держава. Цей важливий історичний документ утвердив неподільність українських земель та єдність народу. Національна ідея оволоділа українськими умами, душами і серцями. Разом із тим, цей день – із присмаком гіркоти втрат, омитий слізьми та окроплений  кров’ю. Рівно чотири роки тому Україні знову довелося заплатити за бажання самостійно визначати, яким курсом іти: 22 січня 2014 року в Києві смертю героїв пали Юрій Вербицький, Сергій Нігоян та Михайло Жизневський – перші жертви Революції Гідності. Відтак, 22 січня – день, коли вкотре слід віддати шану пам’яті загиблим та схилити голови перед їхньою жертовністю» - наголосила Людмила Косюк. В.о.голови, керівник апарату райдержадміністрації після закінчення виступу вручила нагороду багатодітній мамі Оксані Чех «За вагомий внесок у справах вихованні дітей та самовіддану материнську працю почесне звання «Мати-героїня».

Учасники заходу згадали мужніх воїнів, які боронять територіальну цілісність нашої держави від російських агресорів, в душі помолилися за воїнів Української армії, які зараз перебувають в холодних окопах на передовій в ці зимові дні. Аматори сцени, учасники художньої самодіяльності виконали ряд пісень патріотичної тематики. Присутні з цікавістю переглянули відеокліпи «Про Крути», «Живий ланцюг».

Відділ з питань внутрішньої політики, інформаційної діяльності та технологій апарату райдержадміністрації

 


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"