Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Органи цивільного захисту населення підсумували свою діяльність за рік

IMG 9452

Органи управління місцевої ланки територіальної підсистеми цивільного захисту населення підбили підсумки своєї діяльності за рік.11 січня 2018 рокув залі засідань районної ради відбулася нарада з працівниками Горохівського РВ УДСНС. Участь у підсумковій нараді взяв голова районної ради Тарас Щерблюк. З доповіддю виступив начальник Горохівського РВ УДСНС України у Волинській області, підполковник служби цивільного захисту Тарас Кашталян.

Посадовець акцентував увагу на виконанні в районі завдань, визначених Президентом України, Кабінетом Міністрів України, рішенням Ради національної безпеки і оборони України, організаційно-методичними рекомендаціями щодо планування та реалізації основних заходів і завдань з підготовки єдиної державної системи цивільного захисту населення і територій України у 2017 році. Він, зокрема, сказав, що згідно з Регіональним планом основних заходів цивільного захисту на 2017 рік у період з 09 по 10 серпня 2017 року проводилось командно-штабне навчання з Горохівською ланкою територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Волинської області на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в умовах мирного часу та особливого періоду», до якого залучалися спеціалізовані служби району, аварійно-рятувальні служби міста Горохів, аварійно-відновлювальні бригади підприємств, установ, організацій, районний штаб та мобільна група.

В Горохівському районі на обліку знаходиться 18 захисних споруд, із них 10 протирадіаційних  укриттів та 8 пристосованих під протирадіаційні  укриття, до прийому укриваючих обмежено готові  5 протирадіаційних укриттів, 6 пристосованих під протирадіаційні  укриття, в яких може бути укрито до 3,2 тис. населення.

Горохівським ТзОВ «Еталон» проведена розчистка від засмічення підвальних приміщень під житловими будинками в місті Горохів, що можуть використовуватися як сховища, нанесенні відповідні вказівники, таблички на дані об’єкти.

IMG 9451

У 2017 році вжито комплекс заходів щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій і пожеж та загибелі людей на них, активізовано роботу щодо навчання населення основним правилам безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки у побуті та з працівниками підприємств, установ та організацій області на виробництві. Зі слів Тараса Севастяна, головного спеціаліста з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту апарату райдержадміністрації, який доповнював доповідача, протягом  року  райдержадміністрацією проводилася значна робота з розвитку та вдосконалення системи Цивільного захисту, її органів управління, сил та засобів. План основних заходів Цивільного захисту району за 2017 рік  в основному виконаний.

 IMG 9449

Відділ з питань внутрішньої політики, інформаційної діяльності та технологій апарату райдержадміністрації


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"