Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Районний бюджет на 2018 рік

865972

 ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА

сьоме скликання

РІШЕННЯ

22 грудня 2017 року м.Горохів № 20/2

Про районний бюджет на 2018 рік

 

Відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та статті 77 Бюджетного кодексу України районна рада вирішила:

1. Визначити на 2018 рік:

- доходи районного бюджету у сумі 538189260 гривень, у тому числі доходи загального фонду районного бюджету 535063860 гривень, доходи спеціального фонду районного бюджету 3125400 гривень згідно з додатком № 1 цього рішення;

- видатки районного бюджету у сумі  538139260  гривень, в тому числі видатки загального фонду районного бюджету 531652860 гривень, видатки спеціального фонду районного бюджету  6486400  гривень;

- повернення кредитів до районного бюджету у сумі 30000 гривень, у тому числі повернення кредитів до спеціального фонду районного бюджету 30000 гривень згідно з додатком № 4 цього рішення;

- надання кредитів з районного бюджету у сумі 80000 гривень, у тому числі надання кредитів із загального фонду районного бюджету 50000 гривень та надання кредитів із спеціального фонду районного бюджету 30000 гривень згідно з додатком № 4 цього рішення;

- профіцит загального фонду районного бюджету у сумі 3361000 гривень, у тому числі за рахунок передачі коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) на суму 3361000 гривень згідно із додатком № 2 цього рішення;

- дефіцит спеціального фонду районного бюджету у сумі 3361000 гривень, у тому числі за рахунок передачі коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) на суму 3361000 гривень згідно із додатком № 2 цього рішення.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2018 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду 531652860 гривень та спеціальному фонду 6486400 гривень згідно з додатком № 3 до цього рішення.

Установити, що у 2018 році відповідно до статті 20 Бюджетного кодексу України у бюджетному процесі  на рівні районного бюджету застосовується програмно-цільовий метод бюджетування.

3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів районного бюджету на 2018 рік у сумі   500000  гривень.

4.  Затвердити на 2018 рік міжбюджетні трансферти згідно із додатком № 5 цього рішення.

5. Затвердити на 2018 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватись за рахунок коштів бюджету розвитку, згідно із додатком № 6 цього рішення.

6.  Затвердити на 2018 рік резервний фонд районного бюджету у сумі 500000 гривень.

7. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2018 рік за їх економічною  структурою:

- оплата праці  (КЕКВ 2110);

- нарахування на оплату праці (КЕКВ 2120);

- медикаменти та перев’язувальні матеріали (КЕКВ 2220);

- продукти харчування (КЕКВ 2230);

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв (КЕКВ 2270);

- соціальне забезпечення (КЕКВ 2700);

- поточні трансферти місцевим бюджетам (КЕКВ 2620).

8. Затвердити у складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі  2552750  гривень згідно із додатком № 7 цього рішення.

9. Затвердити на 2018 рік формулу розрахунку міжбюджетних трансфертів між районним бюджетом та бюджетами територіальних громад сіл, селищ та міст Горохівського району, згідно із додатком № 8 цього рішення.

Установити, що у 2018 році відповідно до розділу VІ пункту 20 з бюджетів сіл, селищ, міст районного значення здійснюються видатки, визначені підпунктом «а» пункту 2 частини першої статті 89 Бюджетного кодексу України, пунктом 5 частини першої статті 89 Бюджетного кодексу України в частині утримання сільських, селищних та міських палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля, інших клубних закладів та бібліотек.

10. Розпорядникам коштів районного бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

11. Установити, що у загальному фонді районного бюджету на 2018 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, міжбюджетні трансферти з інших бюджетів.

12. Установити, що джерела формування спеціального фонду районного бюджету на 2018 рік є:

у частині доходів надходження, визначені статтею 69¹ Бюджетного кодексу України;

у частині фінансування кошти, отримані із загального фонду районного бюджету;

у частині кредитування повернення коштів, наданих для кредитування індивідуальних сільських забудовників.

13. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право районній державній адміністрації отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України,  позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

14. Відповідно до частини 8 статті 16 Бюджетного кодексу України дозволити управлінню фінансів райдержадміністрації у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України,  здійснювати в межах поточного бюджетного періоду розміщення на конкурсних засадах тимчасово вільних коштів районного бюджету на депозитах в установах банків з зарахуванням відсотків за їх користування до загального фонду районного бюджету.

15. Відповідно до статті 23 Бюджетного кодексу України надати право районній державній адміністрації:

- розподіляти та перерозподіляти обсяги асигнувань відповідних субвенцій з державного та  місцевих бюджетів з урахуванням фактично нарахованих обсягів витрат, змін показників міжбюджетних відносин державного та інших місцевих бюджетів з районним бюджетом та вимог інших нормативно-правових актів;

- за погодженням з постійною комісією районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району регуляторної політики та розвитку підприємництва проводити розподіл та перерозподіл додаткових дотацій з державного бюджету та за обґрунтованим зверненням головних розпорядників коштів районного бюджету перерозподіл видатків за бюджетними призначеннями у розрізі бюджетних програм і економічної класифікації видатків загального та спеціального фонду, програм, що фінансуються з районного бюджету, і об’єктів, будівництво яких проводиться за рахунок бюджету розвитку, без зміни загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів районного бюджету.  

16. Установити, що у разі зміни назв структурних підрозділів районної державної адміністрації, повноваження головних розпорядників коштів районного бюджету, визначених цим рішенням, передаються структурним підрозділам райдержадміністрації які є їх правонаступниками.

Управлінню фінансів райдержадміністрації, управлінню Державної казначейської служби України у Горохівському районі Волинської області, структурним підрозділам райдержадміністрації після зміни назв структурних підрозділів районної державної адміністрації забезпечити зміни назв головних розпорядників коштів районного бюджету  у документах, що використовуються у бюджетному процесі.

Установити, що передача бюджетних призначень від головних розпорядників коштів районного бюджету новоствореним структурним підрозділам райдержадміністрації у 2018 році здійснюється відповідно до вимог частини 6 статті 23 Бюджетного кодексу України.

17. Управлінню фінансів райдержадміністрації при формуванні розпису районного бюджету на 2018 рік привести бюджетні призначення головних розпорядників коштів районного бюджету до діючої у 2018 році Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів.

18.  Додатки № 1-8 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

Голова районної ради                                                    Т.В. Щерблюк                                         

 

Ковальчук 21741

Завантажити пояснюючу записку

Завантажити додатки


© Горохівська районна рада

розробка "Реклама-Ексклюзив"